İstanbul Kır Düğünü – O Ağacın Altı'nda Güzel!

iSTANBUL KIR DÜĞÜNÜNÜN KALBİ GARDEN'DA ATIYOR.

İstanbul Kır Düğünü için; ‘O Ağacın Altı’ tesislerinde bizi dış dünyadan tamamen soyutlayacak bir alan neresi derseniz, size Cam Kubbe’yi gösteririz.  Tamamen açılır camları sayesinde teras şeklindeki balkonu ile açık ve kapalı alan keyfini aynı anda yaşamanızı sağlayan Cam Kubbe davet bölümümüz 150 kişi ve altı organizasyonlar için oldukça ideal bir mekân.

Camlarla çevrili bir salon...

Nikah sonrasındaki kutlamalar, doğum günü kutlamaları, kadınlar günü matineleri, iş yemekleri ve kahvaltı organizasyonları için de istediğiniz ortamı oluşturabileceğiniz bir alan Cam Kubbe ile mümkün.

HEM AÇIK HEM KAPALI

Camlarla çevrili salonumuzun açılır camları sayesinde; açık ve kapalı alan keyfini aynı anda yaşamanızı sağlıyoruz. 

AZ KAPASİTE İÇİN EN İYİSİ

Cam Kubbe, 150 kişiden daha az kapasiteye sahip organizasyonlar için en iyisi.  İlkbahar, yaz, sonbahar, kış 4 mevsim rahatlıkla kullanılabilir yapıda inşa edilmesiyle; sizlere her anınızda ayrıcalık tanımakta. 

TERAS ŞEKLİNDE BALKON

Cam Kubbe’nin teras şeklinde balkonuyla birlikte tüm İstanbul’u ayaklarınızın altına alacak manzarayı elde edebilirsiniz. 

Play Video

Cam Kubbe'den Görüntüler...

İstanbul Kır Düğünü mekanları arasında en beğenilen mekanlarımızdan olan Cam Kubbe’den görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz. 

iletişim