İstanbul Kır Düğünü – O Ağacın Altı'nda Güzel!

iSTANBUL KIR DÜĞÜNÜNÜN KALBİ GARDEN'DA ATIYOR.

İstanbul Kır Düğünü için; ‘O Ağacın Altı’ tesislerinin kalbi neresi derseniz, size Garden’ı gösteririz. Gösterişli dev bir bahçe, yemyeşil gül fidanları ile çevrili bir alan, özel ışıklandırmaları ile ortama enerji katacak bir atmosfer ve görenlerin uzun süre unutamayacağı bir manzara Garden’de sizinle.

Koca çınarın gölgesinde...

Onlarca ağaç, koca bir çınarın gölgesinde sizlere huzurlu bir ev sahipliği yapıyor… Hayatınızın en özel günü için anılarınızda şahane bir iz bırakacak düğününüzü; 1000 kişi kapasitesi ile Garden’da gönlünüzce geçirebilirsiniz. İstanbul Kır Düğünü'nün kalbi "Garden" ile ilgili detaylı bilgi almak için butonları kullanabilirsiniz.

ÖZGÜR RUH

Tamamıyla açık alanda, ağaçlar ve bitkilerin yanı başında; bol oksijenli Garden’da ruhlar artık oldukça özgür. Zaten en mutlu gününüz olan düğününüzde; aşkınızı harlayacak görüntüler için buradayız! İstanbul kır düğünü seçiminde Özgür Ruh sunan sayılı firmalardanız. 

MODERN GÖRÜNÜM

İstanbul kır düğünü yapmak isteyen binlerce, hatta yüzbinlerce kişi modern görünümü ilk sıraya alıyor. O Ağacın Altı olarak, Garden ile son derece modern ve elit bir görüntü sunuyoruz. 

ATMOSFER

Oluşturduğumuz düğün konsepti ve açık havanın birleşimiyle son derece nezif bir atmosfer yakalarak “istanbul kır düğünü” denildiğinde; ilk akla gelen firma olmayı başarıyoruz. 

Play Video

Garden'dan Görüntüler...

İstanbul Kır Düğünü mekanları arasında en beğenilen mekanlarımızdan olan Garden’dan görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz. 

iletişim