İstanbul Kır Düğünü – O Ağacın Altı'nda Güzel!

O Ağacın Altı'nda

İstanbul Kır Düğünü

Hayallerinizi O Ağacın Altı'nda Gerçekleştirin!

İstanbul Kır Düğünü Mekanlarımız

Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebilmeniz için sizlere sadece bir mekan sunmuyoruz. Bünyemizde bulunan birbirinden ayrı mekanda hizmet veriyoruz. Hangi mekanı seçmek isterseniz sizlere o mekanda en iyi hizmeti sunuyoruz. Kusuruz bir düğün yaratarak hayat arkadaşınız ile sizlere ömrünüzün en güzel ve en özel gününü sizlere hazırlıyoruz.

Görsel anlamda zengin ve dolu dolu bir yerde hayat arkadaşınız ile bir ömrü birlikte yaşamak için söz verdiğiniz en güzel yer Garden olacaktır. Binlerce güzel kokulu güllerin olduğu yeri sizler için yeşilin en güzel tonu ile entegre hale getirdik. Güneşin tadını doya doya çıkaracağınız bir alan Garden, en güzel anıları oluşturacağınız mekanlardan sadece birisidir.

‘’O Ağacın Altı’’ tesisi olarak şunu söyleyebiliriz ki kalbimizin heyecanla attığı alan Garden’dir. Genişliği ile 100 kişi ile başlayan kişi sayınızı 1000 kişiye kadar çıkarabilirsiniz. Yenilenmiş ve sizlerin istekleri doğrultusunda geliştirilmiş olan Garden artık sizlerin anılarında en özel yer olarak kalacak. İstanbul kır düğünü yapmak isteyenlere Garden şahitlik yapıyor.

 

Çiçek kokuları burnunuza gelirken hayat arkadaşınızın gözlerine bakarak ‘’Evet’’ demek istiyorsanız, sizleri son derece romantik olan Kamelya’ya bekliyoruz. 100 ile 350 kişi kapasitesine sahip olan mekanımız İstanbul kır düğünü için en özel anılarınızın birikmesine neden olacak. İçerisinde kapalı salonu bulanan mekanımızda sizlerin mutluluğunuza eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

Hem uygun fiyatlı hem de gösterişli bir alana sevdiklerinizi davet etmek ve en mutlu gününüze şahit olmalarını istiyorsanız bir çay içmeye ve detayları ince ince konuşmaya bekliyoruz. Doğayla iç içe olan mekanlarımızdan adaları ya da boğaz manzarasını izlemek istiyorsanız kaçırmadan randevunuzu oluşturunuz…

 

Tamamı manzaralı olan alanımızdan en güzel düğün fotoğraflarının çıkacağından eminiz. Kapalı ya da açık olarak kullanabileceğiniz bir alan olan Teras alanımız İstanbul kır düğünü yapmak isteyenler özel alanlardan biridir. Hem açık hem de kapalı bir şekle getirebileceğiniz alan ile hava koşullarından etkilenmek neredeyse imkansız.

100 kişi ile başlayan kapasitemiz 300 kişiye kadar uzanmaktadır. Hayatınızın en özel gününü böyle bir mekanla taçlandırmak istiyorsanız neyi bekliyorsunuz? Sizlerin mutluluğuna şahit olmak ve hayallerini gerçekleştirmek için en iyi hizmeti yıllardır vermenin gururunu duyuyoruz.

Şahane bir alan olan Gül Bahçesi; birbirinden güzel kokulu güllerin, renk saçarak en güzel görüntüyü sizlere ilettiği bir mekandır. Birden fazla kişinin kına geçelerini ya da nişan törenlerini yaptığı bu mekan davetlilerin başını döndürecek kadar güzeldir. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özenle hazırladığımız Gül Bahçe size ve davetlilerinize en güzel düğün anısını oluşturacaktır.

50 ile başlayan kişi kapasitemiz bu şahane görselle hazırlanmış olan Gül Bahçe için 150 kişiye kadar çıkmaktadır. Sadece düğün organizasyonları için değil aynı zamanda mezuniyet gibi hayatınızın dönüm noktası olan günler içinde hizmet vermektedir. İstanbul’u panaromik bir şekilde izlemek isteyenlerin kaçırmaması gereken doğayla iç içe olan bir mekandır.

Tamamen camlarla çevrilmiş olan bu mekanımız, dış dünyanın gürültüsünden ve negatifliğinden koruyacaktır. Dilerseniz açık dilerseniz ise kapalı bir şekilde kullanabileceğiniz bu alan teras görevi de görmektedir. Eşsiz manzarası sayesinde davetlilerin ve sizlerin yüzlerinde gülücükler açtıracaktır. Doğum günü kutlamaları, toplu kadın matineleri, özel ve önemli olan iş yemekleri ve kahvaltı organizasyonları gibi birçok dalda sizlere hizmet vermekteyiz.

50 ile 100 kişi arasında istediğiniz kadar kişiyi davet edebileceğiniz bir yer olan Cam Salon güzel manzarası ile sizleri bir nebze olsun stresten arındıracaktır. Keyifli ve eğlenceli anlar geçirmenize yardımcı olacaktır.

Play Video

Düğün Öncesi ve Sonrası

İstanbul Kır Düğünü mekanı olarak tercihiniz O Ağacın Altı olursa; ön görüşmeye geldiğiniz andan düğün sonuna kadar adım adım yaşayacaklarınız şu şekildedir:

Düğün, nişan töreni, sünnet töreni, kına gecesi, doğum günü kutlamaları, özel toplantılar ve toplantı yemekleri, seminerler, mevlüt törenleri, bekarlığa veda partileri ve diğer bütün partiler için hizmet vermekteyiz. Bunların her biri için ise sizlerin fikir ve görüşlerine önem vererek bütün işlemlerimizi yapıyoruz.

Birbirinden farklı süsleme şekillerimiz ile sizler için en güzel ortamı hazırlıyoruz. Birlikte çalıştığımız alanında uzman ve tecrübeli olan iş ortaklarımız ile farklı süsleme seçenekleri de sunarak, hayalinizdeki ortamı hazırlıyoruz. Tüm bunlar için ise sizlerin görüşlerini alıyoruz. Neleri görmek isteyip neleri görmek istemediklerinizi dikkat ediyoruz.

Birden fazla masa seçenekleri ile birçok görsel şöleni hazırlıyoruz. İstanbul kır düğünü yapmak isteyenler için son kalitede olan birçok eşyamızı gelin ve damadın istekleri doğrultusunda oluşturuyoruz. Bunları yaparken ise kaliteden ödün vermiyoruz. Kalitenin öncü isimlerinden biri olarak adımıza yakışır bütün hizmetleri uzun yıllardır veriyoruz.

Bünyemizde bulunan; yuvarlak masa, kare masa, bistro masa seçenekleri ile kişi sayısına uygun olacak şekilde düzenleme yapıyoruz. Davetlileriniz masa ve sandalyelerde sorun yaşamaması için önceden hepsini kontrol ediyoruz. İstediğiniz süsleme şekilleri ile masa ve sandalyelerimize masalımsı bir nitelik kazandırıyoruz.

İstanbul kır düğünü isteyenlere özel en güzel ve en lezzetli yemek ve tatlı seçenekleri sunuyoruz. Tamamen istekleriniz doğrultusunda oluşturduğumuz menüyü sizlerle tadıyoruz. Onay verdiğiniz bütün yemekleri menümüze ekliyoruz ve davet için hazır hale getiriyoruz. Alanında uzman aşçılardan aldığımız yardım sayesinde ise sizlerin ve davetlilerinizin karşısına en iyi tabakları çıkarıyoruz.

Bunun dışında ise servise çok dikkat ediyoruz. Zamanlamaya önem vererek davetlilere sunum yapıyoruz. Bütün yemek takımı aksesuarlarımızda hijyene önem veriyoruz. Olası bir sorunun yaşanmasının önüne geçiyoruz.

Müzik seçimi ve yönlendirmeler için DJ ile birlikte çalışıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda hazırladığımız müzik listesini sırayla çalıyoruz. Ses performansı en iyi ürünleri kullanıyoruz. Baş ağrıtıcı bütün seslere set çekiyoruz. Sizler için doygun bir kalitede müzikleri yansıtıyoruz. Eğlenceli ve güzel zaman geçirmeniz için bütün ortamları sağlıyoruz.

Sizlerin istediği müziklerin dışına çıkmadan oynattığımız müzikler için ise sizlerin seçimine güveniyoruz. Alanında uzman sanatçılardan yardım alarak yönlendirmeler ile kaliteli anlar yaşamınızı sağlıyoruz. Dans müziğinden eğlenceli olan bütün müzikleri sizlerle hazırlayıp davetlilere sunuyoruz.

En iyi fotoğrafçılarımız ile çalışıyoruz. Bütün görüntülerin en iyi şekilde alınmasını sağlayan fotoğraf ve kamera görüntüleri programlarını yapıyoruz. Her anınızın görselleri ve videoları alınmaktadır. Sizlere en iyi anıların fotoğrafların verdiğinin bilincinde olarak bütün kayıtlarımızı yapıyoruz. Tüm bunlar dışında ise bütün video kayıtları bizleri tercih eden müşterilerimize en kısa zamanda teslim ediyoruz.

Fotoğraf ve videoların en iyi kalitede olmasına özen gösteriyoruz. Düğün videolarınızın işlerken gerekli bütün özeni gösteriyoruz. Sizler için en özel ayrıntıların hiçbirini kaçırmıyoruz ve ince ayrıntılara dikkat ederek özenle çalışıyoruz.

Gelin ve damadın en iyi şekilde düğüne hazırlanması için onlarla provalarda bulunuyoruz. Çiftlerimizin kurguladığı ve hayal ettiklerini gerçeğe, yaşama çeviriyoruz. Bütün detaylara dikkat ediyoruz. İstek ve arzulardan yola çıkarak yaptığımız organizasyonun niteliğini ise sizlerle kazanıyoruz. Bütün kurgulara uyum sağlayarak çalışıyoruz.

Yöresel oyun havalarından başka kültürlerin danslarına kadar geniş bir alana hitap ediyoruz. Bütün provalarda ise eğlenceli anlar yaşamanıza sebep oluyoruz. Hayalinizde düğün, kına ve nişanı en iyi kalitede sizlere sunuyoruz. Her anınızın tadını çıkaracağınız negatif enerjiden tamamen uzak bir ortam hazırlıyoruz. Sadece sizlerin değil davetlilere de gerekli bütün özeni gösteriyoruz.

Bütün organizasyon boyunca kaliteli hizmet vermek adına bütün temizlik ve hijyen kurallarına uyuyoruz. Adeta kendi evinizdeymiş gibi rahat ve sağlıklı bir ortam hazırlıyoruz. Yemeklerden masa düzenine bütün ürünleri mükemmel bir düğün için hazırlıyoruz. Gelen kişilerin hastalık ya da bakteri gibi sorunlar yaşanmaması için gerekli tedbirleri alıyoruz.

Çatal, bıçak gibi sık kullanılan bütün malzemeleri dezenfekte ediyoruz. Düğün ortamanın temizliğini ise en üst seviyede tutuyoruz. Tüm bunların yanında ise sizlerin sağlığını önemsiyoruz. Sağlığınız için bütün detaylara dikkat ediyoruz. Tüm bunlar doğrultusunda rahat nefes alabileceğiniz bir alan oluşturuyoruz.

 

Bütçenize Uygun Birçok Paket Sunuyoruz!

O Ağacın Altı tesislerinde; İstanbul kır düğünü için birbirinden farklı, İstanbul kır nişanı için birbirinden farklı, sünnet organizasyonları için farklı mezuniyet organizasyonları için farklı paketler sunuyoruz. Tüm bu paketleri; aşağıda yer alan linkleri takip ederek görüntüleyebilir, size uygun olanı seçtikten sonra iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Hemen İletişime Geç

Gönder Butonuna Bastığınızda Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Etmiş Olursunuz

0216 402 29 29

Telefonla arayarak aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. 

Adres: Üçpınarlar Caddesi No: 3/1 Küçük Çamlıca – İstanbul

Mail: bilgi@oagacinalti.com.tr

Kır Düğünüyle İlgili Her Şey!

Hayatınızın en özel ve en anlamı gecesinin şahane geçmesini istiyorsanız ayrıntılara ve detaylara dikkat etmeniz gerekir. Sizler için bu kadar anlamlı bir günü, kır düğünü ile taçlandırmak istiyorsanız birkaç ufak detay ile bu mümkündür. Eğer kır düğünü yapmakta hayat arkadaşınız ile karar kıldıysanız mekan seçimi çok önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mekan seçiminde ise en önemli noktalar; bahçede bulunan süslemeler, orkestra, mekanın bulunduğu konum, düğün teması, davetiye seçimi, nikahta verilecek hediyeler, ışıklandırma ya da aydınlatma, servis edilecek yemekler, masalara serilmiş olan şık örtüler, romantik mumluklar, masanın düzeni, masa numaratörleri, sandalyelerin estetik ayrıca düzenli olması, pasta ve pastanın tadı, çiçekler gibi birçok daha birçok nokta kır düğünün en önemli detaylarından biridir.

Kır düğünlerinde kullanılan bütün detaylar düğün temanızla bağlantılı olmalıdır. Eğer mistik ya da romantik bir düğün teması hayalinizdeki düğünse kullanacağınız bütün detaylar pastel tonlarda olmalıdır. Çok parlak renklerden oluşmuş sandalyeler ya da masa örtüleri sizin isteğiniz ortamı oluşturmayabilir. Dikkatli olarak bütün detayları gözden geçirmelisiniz. Hayallerinizi süsleyen düğüne ulaşmak için ise düğün asistanlarından yardım alabilirsiniz.

Son yıllarda evlenecek çiftlerin en çok tercih ettiği düğünlerden birisi olarak karşımıza çıkan kır düğünleri birçok kişinin gözbebeğidir. Doğa ile iç içe olmaktan hoşlanan çiftlerin tercih sebebi olan kır düğünleri çiçeklerin ve çimenlerin arasında hayat arkadaşı olma imkanı sunmaktadır. Çimenin sonsuz yeşilliği görüntünüzü arşınlarken çiçeklerin eşsiz kokusu burnunuza gelirken hayat arkadaşınız ile göz göze gelme hayali bile kır düğünü yapmanız için yeterli bir sebep olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kır düğünü hangi mevsimde yapılır sorusunun cevabının yanıtına ise daha çok yaz aylarında demek yanlış olmayacaktır. Fakat şunu da belirtmek isteriz ki yaşadığınız yerde sonbahar ayları sıcak geçiyorsa cevabımız sonbahar için yine evet olacaktır. Bahar aylarının girmesi ile de birçok kişi kır düğünü yapmaktadır ama bahar kış aylarından hemen sonra geldiği için sonbahardan daha soğuk olmaktadır. Gerekli ısınma işlemleri yapılacaksa baharın ilk zamanlarında da düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Adeta sizleri masalda hissettirecek olan kır düğünleri ile çok romantik bir ortam oluşturabilirsiniz. Şimdi ise sizlere kır düğünlerinin olmazsa olmazlarından bahsedelim. Sizler için özenle her ayrıntıya değinerek hazırladığımız makalemizi umarız ki keyifle okursunuz. Kır düğünü ile ilgili bütün detaylara ulaşmak için lütfen makalemizi okumaya devam edin…

Kır Düğünlerinin Olmazsa Olmazları Nelerdir?

Eğer aklınızda sıradan bir kır düğünü yapmak gibi bir fikir yoksa seçeceğiniz bütün aksesuarlar ile farklı süslemeler yaratabilirsiniz. Açık havada yapılan kır düğününüz yeşiller içindeyken göze hitap eden dekorlar kullanmak ise tamamen sizlerin tercihine kalmıştır. Hayal gücünüze kalmış olan kır düğününüzde farklı konseptler kullanarak değişik bir hava yaratmak sizlerin elindedir.

Şık ve romantik bir kır düğünü yaratabileceğiniz gibi birkaç detaydan yardım alarak bohem tarzda ya da vintage tarzda bir düğünde oluşturmak tamamen sizlere kalmış tercihler arasında… Tabi ki bu temalardan mekanın önemini özellikle vurgulamak isteriz. Mekanınızı seçtikten sonra her şey deyim yerindeyse ‘’çorap söküğü gibi’’ gelir.

Sizlere şunu belirtmek isteriz ki kır düğünlerinde yer alan aydınlatma çok önemli bir yere sahiptir. Aydınlatmanın ne anlamı var ki zaten sabah gün ışığında yapılacak diye düşünüyorsanız büyük bir yanılgı içerisindesiniz desek yeridir. Üzülerek diyoruz ki bu düşünceniz tamamen yanlış bir düşüncedir. Her ne kadar aydınlatma geceleri kullanılsa da dekor olarak önemli bir yere sahiptir. Eğer şık bir kır düğünü hayal ediyorsanız ya da istiyorsanız aydınlatma ve ışıklandırma konusunun üzerinde durmaya dikkat edin.

Aydınlatmanın yanında ise en çok detay ve özen gösterilesi gereken bir hususta ağaç süslemeleridir. Büyülü ve masalımsı bir kır düğünü hayal ediyorsanız önceliğiniz bu ufak ama olmazsa olmaz detaylardan geçmektedir. Uzman birinden yardım alarak yapacağınız kır düğünleri ise hayalinizi gerçekleştirmede daha büyük yardımı olacaktır. İşinin ehli ve tecrübeli birisi burada çok büyük bir öneme sahiptir.

Diğer bir detay ise düğün konseptinize yani düğün temanıza uygun dekorlar olmalıdır. Tamamen eşinizin ve sizin tarzına hitap etmelidir. Gelen davetliler sizleri çokta tanısa azda tanısa sizlere hitap ettiğini bilmelidir. Gelen davetliler ‘’tamda hayallerindeki düğünü yapmışlar’’ demelidir. Bunun dışında

 

Bilgi &
Rezervasyon

O Ağacın Altı tesislerinden herhangi bir mekanı veya organizasyon paketini beğendiniz. Ya da daha kapsamlı bilgi almak istiyorsunuz. Şimdi ne yapacaksınız? Çok basit. Dilerseniz iletişim kanallarımızdan, dilerseniz de iletişim formumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hem bilgi, hem de rezervasyon amaçlı iletişime geçebilirsiniz.