O Agacın Altı – Bambi Garden

Kurumsal

Tarihe Tanıklık Etmiş Çok Özel Bir Mekan: "O Ağacın Altı Tesisleri"

Bahçeler boyunca devam eden huzur…

 

7 Tepeli Şehir İstanbul’un en özel tepesi Küçük Çamlıca’dan mutlu anlarınıza doğru bir kapı açtık. Huzuru filizlendirdik, anılarınızı biriktirdik… Şimdi, zarafetinizden ilham alarak yenilediğimiz 5 farklı mekanımız ile sizlere en özel anlarınızda eşlik etmeye hazırız. Tarihi Yarımada’nın muhteşem manzarası eşliğinde Şehr-i İstanbul’u oluşturan tepelerden en güzeli Küçük Çamlıca’da sizleri doğayla buluşturan gizli bir bahçe: “O Ağacın Altı”. Zeki Müren’in de dediği gibi gölgesinde mevsimler boyu oturmaya devam edin, en mutlu hayalleri siz kurun diye Bambi Cafe markası olarak, yarım asra yakın tecrübemizle “O Ağacın Altı”nı tüm tarihi dokusunu koruyarak yeniden sizlerin hizmetine sunuyoruz.

 

Birbirine geçişli bahçelerden oluşan 8.000 m2’lik bir alana sahip eşsiz atmosferiyle İstanbul’a bir de “OAğacın Altı”ndan bakın. Hayat arkadaşınızla birlikte hayalinizdeki evliliğe giden yolda tüm adımlarınıza eşlik eden profesyonel ekibimiz sayesinde nişan töreninizden kına gecenize kadar her şeyi “O Ağacın Altı” çatısı altında gerçekleştirebilir ve muhteşem bir düğün ile dünya evine girebilirsiniz. Kına geceniz için dilediğiniz tüm gelenek ve göreneklerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak ekibimiz her zaman sizinle… Hayatınızı sevdiğinizle birleştireceğiniz bu adımın son yolculuğunu da düğün paketlerimizden birini seçerek görkemli bir gece ile misafirlerinizi karşılayabilirsiniz. İsterseniz bir karnaval havasında rengarenk dekorasyon ve süslemeler ile isterseniz peri masallarındaki gibi sade ve soft renklere ağırlık verdiğimiz dekorasyon ve süslemeler ile muhteşem bir düğüne imza atabilirsiniz

Dj’lerimiz ve canlı müziğimiz ile de düğününüze istediğiniz havayı katmanızı sağlayabiliriz. Yaz aylarının vazgeçilmezi kır düğününden, asaletini her zaman koruyan salon düğünlerine; lezzetin doruğa ulaştığı romantik menülerimizden, muhteşem akustiği ile eğlencenin tadını çıkaracağınız bir düğüne kadar unutulmaz bir düğün için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Sevdiklerinizle özel anlarınızı Türk ve Dünya mutfağından enfes lezzetler ile paylaşma imkânı sunan “O Ağacın Altı”, her biri ayrıcalıklı bahçeler arasında açık ve kapalı mekanları ile sizleri Türk misafirperverliği eşliğinde ağırlıyor. En taze ve organik ürünleri size Dünya mutfağının eşsiz tatları ile sunuyor.

 

Usta şeflerin hazırladığı Dünya mutfağına özgü tatlar, Küçük Çamlıca’nın muhteşem manzarası ile buluştuğunda tadına doyum olmaz keyifli anları ile sizleri bekliyor.

 

Üsküdar,Kadıköy ve Adalar’ın tek karede buluştuğu muhteşem bir manzara eşliğinde huzuru ve eğlenceyi;alakart restoran bölümü ile de lezzeti doyasıya yaşamanın hayalini kuruyorsanız siz de “O Ağacı Altı” Restoran’ın misafirleri arasında yerinizi alın.

 

Bir ömür boyu mutluluğa giden bu yolda sizi ve sevdiklerinizi eşsiz bir atmosferde ağırlamak için hazırız. Sizleri bekliyoruz!